2019.10.31 Różaniec Misyjny (5)
Konkursy Uczniowie

Konkurs różańcowy

,,Różaniec – to skarb, który trzeba odkryć” wołał Jan Paweł II. Aby wołanie papieża nie poszło w zapomnienie, w naszej szkole uczniowie wzięli udział w konkursie różańcowym dla Matki Bożej.

Zadaniem było wykonanie różańca z dowolnego materiału. Wykonane prace wyeksponowane zostały na tablicy ściennej. Konkurs skierowany był dla klas 1, uczniowie wykonali ponad 30 pięknych różańców. Komisja miała nie lada problem. Wszystkie różańce były piękne i pomysłowe. Ostatecznie postanowiła przyznać miejsca, wyróżnienia oraz nagrodzić wszystkie prace dzieci biorących udział w konkursie. Dziękujemy tym, którzy zechcieli podzielić się z nami pomysłami na wykonanie różańca. Dziękujemy serdecznie również Rodzicom tych dzieci, którzy pomogli swoim pociechom wziąć udział w tym wydarzeniu.

I miejsce- Anna Kobiela 1d

II miejsce- Jan Kubiak 1c