konkurs recytatorski kl. 0 2018 (1)
Konkursy Uczniowie

Konkurs recytatorski klas 0

“Najpiękniejsze wiersze Juliana Tuwima i Jana Brzechwy”

W dniu 05.04.2019 w naszej szkole odbył się konkurs recytatorski pod hasłem,, Najpiękniejsze wiersze Juliana Tuwima i Jana Brzechwy”, w którym wzięły udział 20 uczestników z grup zerowych. W jury zasiedli: Pan wicedyrektor Tomasz Ziemann, Pani Ewa Glińska oraz wychowawcy klas zerowych: Aleksandra Pranczk, Karolina Lejk i Hanna Leszczyńska. Wszystkie dzieci odważnie i bez tremy wystąpiły na scenie, recytując wiersze znanych poetów. Pierwsze miejsce zajęła Anna Grzenkowicz – J. Brzechwa ,, Samochwała”, drugie miejsce Szymon Domaszk- J. Tuwim ,, Spóźniony słownik”, trzecie miejsce Albert Puzdrowski- J. Brzechwa ,, Na straganie”. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz książeczki.

26.04.2019 r. w OSP w Mojuszu, w gminnym konkursie recytatorskim, naszą szkołę reprezentowali Anna Grzenkowicz i Szymon Domaszk. W swojej kategorii wiekowej Anna Grzenkowicz z grupy ,,O” c zajęła ll miejsce. Gratulujemy wszystkim zwycięzcom.

Powiązane artykuły :