20180327_102400
Konkursy Uczniowie

Konkurs „Ozdoby Wielkanocne”

Dnia 28.03.2018 r. odbyło się rozstrzygnięcie szkolnych konkursów „Ozdoby wielkanocne – Stroik”, „Ozdoby Wielkanocne – Palma”. Konkurs był skierowany do klas ” 0”oraz uczniów klasy I.  Na tegoroczną edycję wpłynęło wiele interesujących i niepowtarzalnych prac. Wszystkie były zgodne z tematyką konkursu oraz bardzo różnorodne. Mile widziane były prace, w których uwzględniono akcenty kaszubskie. Wybór nagrodzonych był bardzo trudny, ponieważ każda z ozdób była wyjątkowa, piękna i niepowtarzalna.

Oceny prac dokonało jury w składzie: p. Bożena Mielewczyk, p. Natalia Bronk oraz p. Natalia Labuda.

W konkursie „Ozdoba Wielkanocna – Stroik”

I miejsce zajęła praca Julii Piotrowskiej z klasy I c;

II miejsce stroik Nikoli Kubiak z klasy I c;

III miejsce praca Anny Płotka z klasy I d oraz Antoniny Wolskiej z klasy I a.

Wyróżnione otrzymały:

  • Celina Bulczak z klasy I d;
  • Zofia Kostuch z klasy I a;
  • Martyna Kiedrowska z klasy I b;
  • Julia Bronk z klasy I c;
  • Amelia Miotk z klasy I a;
  • Faustyna Dułak z klasy I a;
  • Grupa „0” A;
  • Grupa „0” B.

W konkursie „Ozdoba Wielkanocna – Palma”

I miejsce zajęła praca Julii Piotrowskiej z klasy I c;

II miejsce palma Nikoli Kubiak z klasy I c;

II miejsce prace Zofii Kostuch z klasy I a oraz Agnieszki Kaspruk z klasy I a.

Najciekawsze prace reprezentowały naszą szkołę w Powiatowym Konkursie Ozdób Wielkanocnych organizowanych przez Gminny Ośrodek Kultury  w Somoninie. Milo nam powiadomić, iż nasza uczennica Julia Piotrowska zajęła III miejsce w konkursie „Ozdoba Wielkanocna – Stroik” oraz otrzymała wyróżnienie w konkursie „Ozdoba Wielkanocna – Palma”.  Natomiast
Grupa „0” A otrzymała wyróżnienie w konkursie „Ozdoba Wielkanocna – Stroik”.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Powiązane artykuły :