koronawirus_news
Informacje Koronawirus

Komunikacja ze szkołą tylko elektroniczna, także przy rekrutacji

Od dnia dzisiejszego szkoła jest nieczynna dla interesantów. To oznacza, że komunikacja ze szkołą odbywa się wyłącznie w formie elektronicznej. Zapraszamy przez całą dobę do kontaktu mailowego pod adresem: sekretariat@sp2.sierakowice.pl lub telefonicznego pod nr 58 684 68 75 w godz. od 9:00 do 14:00.

Rekrutacja do szkoły jest kontynuowana. W środę ogłoszenie wyników naboru do oddziałów przedszkolnych. Listy zostaną opublikowane w sposób określony w regulaminie. Informację można uzyskać także dzwoniąc do sekretariatu pod podany powyżej numer. Rekrutacja uzupełniająca do oddziałów przedszkolnych jest anulowana.

Osoby chcące jeszcze złożyć dokumenty odnośnie klasy pierwszej lub oddziału sportowego powinny pobrać je z naszej strony internetowej, a po ich wypełnieniu przesłać ich skan lub zdjęcia na podany powyżej adres sekretariatu. Po ponownym uruchomieniu placówki poprosimy o złożenie dokumentów w oryginale.

Powiązane artykuły :