20180410_111603[1]
Konkursy Uczniowie

Jesteśmy Liderami Europy!

Dnia 10 kwietnia 2018r. uczniowie naszej szkoły zwyciężyli w II etapie konkursu „Liderzy Europy”, który odbył się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach. Pokonaliśmy drużyny z Technikum Ekonomicznego i ze Szkoły Branżowej z Sierakowic oraz ze Szkoły Podstawowej z Kamienicy Królewskiej. Konkurs przeprowadzili pracownicy Banku Zachodniego WBK. Zadania dotyczyły przede wszystkim bankowości oraz wiedzy o społeczeństwie.

I miejsce zajęła drużyna „Czerwonych”:
1. Agata Spręga
2. Sandra Labuda
3. Julian Kamiński
4. Przemysław Cyman

II miejsce zajęła drużyna „Niebieskich”:
1. Julia Bronk
2. Marta Treder
3. Anna Sildatk
4. Kacper Stankowski

Serdecznie gratulujemy !!!

/Ewelina Cierocka – opiekun uczniów/

Powiązane artykuły :