IMG_7196
Inspiracje na adaptacje Spotkania Szkoła Promująca Zdrowie

Inspiracje – spotkanie z braćmi Michna

15 czerwca 2018 w naszej szkole odbyło się spotkanie z cyklu „Inspiracje” z braćmi Dawidem i Samuelem Michna osiągającymi krajowe i zagraniczne sukcesy w tenisie stołowym. Młodzi tenisiści wraz tatą Pawłem Michną, opowiadali o swojej pasji, treningach, karierze i planach na przyszłość. Oczywiście nie obyło się bez pokazów gry, technik serwowania itd. Emocji nie było końca….Pan Dyrektor Krzysztof Andryskowski poczuł ducha sportu i zmierzył się w pojedynku z Dawidem (wynik pozostanie naszą słodką tajemnicą ?).

Atmosfera spotkania iście sportowa, pytaniom nie było końca. Kto wie, może ktoś z naszych uczniów dołączy do treningów UKS „LIS” w przyszłym roku szkolnym?

Liczmy, że takich spotkań z inspirującymi ludźmi, którzy potrafią zarażać swoją pasją w przyszłości będzie więcej.

Powiązane artykuły :