dav
Szkoła Promująca Zdrowie Uczniowie Wycieczki

Happening “Drugie Śniadanie”

9 września br. w naszym szkolnym kalendarzu zapisał się pod hasłem “Zdrowi być chcemy, drugie śniadanie zawsze jemy!”, który obchodziliśmy w ramach Ogólnopolskiego Dnia Drugiego Śniadania. Cała społeczność świętowała w bardzo smaczny i zdrowy sposób, czyli zajadając wspólnie Drugie Śniadanie w grupach klasowych. Tego dnia w każdym zespole pojawili się koledzy i koleżanki z klasy 7b, zachęcając do praktykowania wspólnego zjadania drugiego śniadania oraz przypominając wszystkim zasady zdrowego żywienia. W tym dniu w naszej szkole gościła pani psychodietetyk – mgr Marta Gruszecka, która oswajała nas ze zdrowymi wyborami naszej konsumpcji. Od dziś już wszyscy wiemy, że wystarczy przygotować zdrowe drugie śniadanie i dać dobry przykład innym! Jako “Szkoła Promująca Zdrowie” systematycznie przypominamy i codziennie się aktywizujemy, bo wiemy co jest dla nas ważne.

/pedagodzy/

Powiązane artykuły :