wykrzykniki
Konkursy

Gazeta szkolna – konkurs na logo

Od października 2019 roku wznawiamy działanie gazety szkolnej „Wykrzyknik”. Równo 20 lat temu, u początków powstania gimnazjum, został ogłoszony konkurs na najładniejszą i najciekawszą nazwę dla szkolnej prasy. Spośród setki propozycji wybrano tytuł “Wykrzyknik”, wymyślony przez Malwinę Miotk i Sylwię Myszk z klasy Id. Autorką winiety w gazecie była Iwona Wejher. Redaktorem naczelnym natomiast pani Ewa Glińska.

Wierni tradycji pragniemy, by w Szkole Podstawowej nr 2 im. Józefa Piłsudskiego nadal działa gazeta o tej nazwie. Chcemy natomiast nadać jej nowe logo w związku z czym ogłaszamy konkurs plastyczny. Więcej informacji na plakacie i w  → regulaminie konkursu na logo.

Kto ma ochotę wybrać się w podróż sentymentalną i odszukać się na starych zdjęciach, wystarczy że kliknie poniżej i uzyska dostęp do naszej bazy 🙂

Powiązane artykuły :