2019.10.17 Warszaty w ZSP (1)
Szkoła Promująca Zdrowie Wydarzenia

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych

Europejski Tydzień Umiejętności Zawodowych czyli warsztaty uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 Sierakowice w Zespole Szkół Ponadpodstawowych w Sierakowicach.
Dziś byliśmy w szkole średniej na warsztatach. Bardzo mi się podobało. Każda z klas dostała te same zadania. Musieliśmy ułożyć piramidę żywieniową. Następnie były warsztaty kulinarne, podzielono nas na cztery grupy. Moja grupa przyrządzała krewetki. Później częstowaliśmy się przygotowanymi potrawami: sałatką z krabami, kanapkami z pastą awokado i krewetkami. Następnie nasze kolejne zadanie polegało na odpowiadaniu na pytania na podstawie obejrzanej bajki o walucie Euro. Zdobyliśmy wynik 14 na 15 punktów. Było wspaniale!

Borys Kolka, kl. II b

Powiązane artykuły :