Międzyszkolny Turniej Językowy (1)
Języki obce Konkursy

English und Deutsch Masters

7 marca 2019 roku, uczniowie naszej szkoły: Martyna Michalak (3c), Zuzanna Ziemann (7b), Filip Gilmajster (3c) i Przemysław Cyman (3g) wzięli udział w Międzyszkolnym Turnieju Językowym “English und Deutsch Masters” zorganizowanym przez Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych w Sierakowicach.

W turnieju, oprócz naszej szkoły, wzięli udział reprezentanci szkół z Linii, Kamienicy Królewskiej, Sulęczyna, Bukowiny i Przywidza. Turniej miał formę quizu i zabawy w języku angielskim i niemieckim. Tegorocznym tematem była ekologia i Fair Trade (sprawiedliwy handel).

W trakcie bardzo emocjonującej dogrywki między trzema szkołami, nasi reprezentanci wykazali się refleksem i znajomością języka angielskiego, dzięki czemu zdobyli drugie miejsce w całym turnieju.

Dyrekcji Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych oraz nauczycielom języków obcych dziękujemy za zorganizowanie konkursu i wspaniałą atmosferę.

Powiązane artykuły :