Bezpieczeństwo Samorząd Uczniowski Szkoła Promująca Zdrowie Wydarzenia

Dzień bez telefonu

Dnia 22.10.2018 r. w SP nr 2 odbyła się akcja ,,Dzień bez telefonu”. Dla uczniów naszej szkoły było to nie lada wyzwanie, więc by ułatwić im to zadanie podczas przerw zadbano o rozrywkę. W tym czasie młodzież mogła wykazać się pomysłowością jak i zdolnościami artystycznymi. Grali w gry planszowe, rozwiązywali ,,Test na geniusza” oraz uczyli się robić bransoletki ze sznurków. Uczniowie klas 0, 1, 2 dodatkowo mogli wziąć udział w zajęciach sportowych, a także odkryć w sobie malarza, kolorując i wykonując plakaty.

Patrząc na uśmiechnięte twarze “dwójkowiczów” wywnioskowałyśmy, że musiało im się podobać. Akcja cieszyła się dużym zaangażowaniem i super zabawą. Mamy nadzieję, że czas spędzony bez telefonu, był czasem udanym. Zachęcamy Was byście wykorzystywali go aktywnie, jak najrzadziej wpatrując się w “świecący ekranik” 😉

Udział w akcji wzięło:

535 uczniów oraz 51 nauczycieli i pracowników obsługi.

/Animatorki akcji: Natalia 7a, Marcelina 7a, Zuzia 7b, Klaudia 7b, Julia 7b,Kornelia 7c, Wiktoria 7c, Sandra 7c, Dominika 8a, Zofia 8a/