2020.0214 Walentnki – Dzień Przyjaźni (22)
Szkoła Dobrego Wychowania Uczniowie Wydarzenia

Dzień Przyjaźni

W dniu dzisiejszym odbył się w nasze szkole Dzień Przyjaźni w ramach Walentynek. Kolorem wiodącym ubioru „dwójkowiczów” tego dnia była czerwień.

Dzień ten był pełen wrażeń. Uczniowie mogli wyrazić swoją sympatię drugiej osobie tworząc piękne kartki, które można było wysłać potem szkolną pocztą walentynkową. Tego dnia w auli szkoły stanęła też duża ramka pełna serduszek, w której uczniowie mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Ponadto uczniowie klas 0 – 3 wspólnie wykonali plakat pt. „Przyjaźń”, pokazując jak różne i wielorakie znacznie ma dla nich to słowo.

To jednak nie koniec atrakcji, przed nami jeszcze wyjazd na mecz siatkówki Trefl Gdańsk kontra Cuprum Lubin!

/organizatorzy/

Dzisiaj szczególnie miły dzień. Pamiętamy o przyjaźni, życzliwości i szacunku. Klasa 2a kocha i szanuje też przyrodę. Po zabawie w cudownych promykach słońca, pozbieraliśmy śmieci. Przy okazji znaleźliśmy kiełkujące nasiona klonu. Postanowiliśmy zasadzić je w rolkach po papierze toaletowym. Na wiosnę znajdziemy dla sadzonek miejsce na dworze. Pozdrawiamy słonecznie ??❤?