2021.06.01 Dzień Dziecka (16)
Informacje Uczniowie Wycieczki

Dzień dziecka

W tak cudownym dniu jakim jest Dzień Dziecka nie mogło zabraknąć w naszej szkole atrakcji dla uczniów, a była ich cała masa. Były dmuchańce, które zapewniły dobrą zabawę, kolejki ustawiały się do fotobudki z dużą ilością gadżetów. Uczennice klas 8 miały pełne ręce pracy podczas malowania twarzy i modelowania balonów. Każda klasa zrobiła sobie piknik z grami planszowymi i przysmakami. Wiele uśmiechu sprawiły również gigantyczne bańki mydlane. To był naprawdę fajny dzień.

Klasa IVB świętowała Dzień Dziecka organizując seans filmowy. Dzieci specjalnie na tę okazję przyniosły słone smakołyki oraz ulubione napoje. W trakcie seansu panowała cisza i zainteresowanie fabułą filmu. W sali poczuli się jak w prawdziwym kinie!
Dodatkową atrakcją były dmuchańce w hali sportowej.

Powiązane artykuły :