IMG_4106
Spotkania Szkoła Promująca Zdrowie Uczniowie Wydarzenia

Dzień Babci i Dziadka

„Babcia i Dziadek to osoby bliskie sercu” pod takim hasłem w grupach „0” i klasach I  w dniach 23,24 i 25 stycznia odbyły  się uroczystości klasowe, które wnukowie dedykowali swoim babciom i dziadkom. Uczniowie przedstawili program artystyczny, w którym wyrazili swoją  miłość, wdzięczność oraz szacunek wobec dziadków.  Były wiersze i piosenki związane ze Świętem Babci i Dziadka. Uczniowie  zaprezentowali również  taniec pt. „Zimowa  poleczka” oraz przedstawili inscenizację pt. „12 życzeń”. Na zakończenie uczniowie złożyli babciom i dziadkom życzenia, a następnie wnuki obdarowały swoich ukochanych gości laurkami oraz upominkami, przygotowanymi własnoręcznie.   W przyjęciu gości pomogli rodzice, którzy przygotowali słodki poczęstunek dla seniorów. Był on okazją do rozmów oraz dzielenia się wrażeniami.

                                                                               /Wychowawcy grup „0” i klas I/

Powiązane artykuły :