2020.02.07Dzień Babci i Dziadka w klasach 0 (22)
Spotkania Uczniowie Wydarzenia

Dzień babci i dziadka

Mimo, że styczeń i luty to zimowe miesiące, pełne chłodnych dni, są takie dwa dni, kiedy każdemu robi się cieplej na sercu, bo przecież jest to święto naszych kochanych babć i dziadków. To dni pełne uśmiechów, wzruszeń i radości.

Dnia 7 lutego 2020 roku  dzieci z oddziałów przedszkolnych zaprosiły na wspólne świętowanie Babcię i Dziadka. Przygotowały z tej okazji występ artystyczny przepełniony radością, śpiewem i tańcem.

Wszyscy dziadkowie otrzymali wykonane przez wnuki upominki i laurki. Uroczystość zwieńczył słodki poczęstunek podczas którego nie brakowało okazji do rozmów i wspomnień.

Dnia 10 stycznia w klasach pierwszych odbyła się ta wspaniała impreza. W pięknie udekorowanej sali gimnastycznej dzieci przedstawiły program artystyczny. W trakcie uroczystości babcie i dziadkowie mogli podziwiać swoje pociechy w różnych formach artystycznych. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Następnie dzieci obdarowały swoich ukochanych dziadków upominkami, wykonanymi własnoręcznie . Frekwencja jak co roku dopisała. Rodzice naszych pociech przygotowali również dla nich poczęstunek w postaci ciasta, kawy, herbaty. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia oraz podziękować za trud włożony w ich wychowanie.

Jeszcze raz wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy wszystkiego najlepszego – nie tylko w dniu ich święta!!

Powiązane artykuły :