2021.11.29 co raz bliżej świeta
Wydarzenia

Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta…

Przed nami dwa dni pełne świątecznych smakołyków, rękodzieła, warsztatów i zabawy dla małych i dużych.

W sobotnie popołudnie na przedstawienie zapraszają elfy a wieczór spędzimy przy muzyce na żywo, zaś w niedzielę od rana naszą sceną zawładną Kaszubskie Gwiazdki!
Nawet Mikołaj obiecał spędzić ten weekend w Sierakowicach!
PROGRAM:sobota15.00 – Spotkanie z Mikołajem i wspólne odpalenie choinkiMikołaj obiecał przytargać wór pełen cukierków16.00 – interaktywne przedstawienie włączające całe rodziny “Poszukiwanie Świętego Mikołaja” 18.30 – występy wokalne młodzieży z ZSP Sierakowice
niedziela9.00 – rozpoczęcie jarmarku11.00 -14.00 – animacje dla dzieci12.00 -16.00 – Przegląd Grup Kolędniczych
Przez cały czas trwania Jarmarku:– karuzela wiedeńska i kolejka zabawkowa– zabawy z Mikołajem i elfami– fotochata– warsztaty ozdób świątecznych– poczta Świętego Mikołaja– lukrowanie pierniczków– stoiska z ozdobami świątecznymi i rękodziełem– strefa gastronomiczna KGW i foodtrucki.

Powiązane artykuły :