Bale karnawałowe 2019 (52)

Bal karnawałowy

W dniach 29,30 oraz 31 stycznia po raz kolejny odbywał się bal karnawałowy. W te dni dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Dobry nastrój udzielał się wszystkim. 29 stycznia bawiły się oddziały przedszkolne, 30 stycznia uczniowie klas I, a 31 stycznia dzieci z klas II. Hol na pierwszym piętrze zamienił się na kilka godzin w niezwykłą salę balową. Stroje były bardzo barwne.  W szkole zaroiło się od przeróżnych bohaterów: rycerzy, policjantów, strażaków, Indian, Spidermanów oraz wróżek, czarownic, biedronek, motyli czy księżniczek.  Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Nagłośnieniem oraz doborem utworów zajęli się uczniowie starszych klas, za co im serdecznie dziękujemy. Podczas trwania zabawy odbyły się również konkursy i eksperymenty, które zapewniła Merida Waleczna – bajeczna animatorka.  Zabawy te dały dzieciom wiele radości i satysfakcji. Do domu uczniowie wracali we wspaniałych humorach, dzieląc się z rodzicami swoimi przeżyciami. Dzień ten dostarczył wielu przeżyć i miłych wrażeń. Kolejny karnawał ponownie za rok!

/Nauczyciele klas 0 – II/