2020.02.20 Bal karnawałowy (35)
Uczniowie

Bal karnawałowy

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą. Bal karnawałowy w szkole to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. W minionym tygodniu, w dniach 17.02. – 20.02. odbywały się bale karnawałowe w poszczególnych klasach. W tych dniach już od rana w szkole pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, księżniczki, rycerzy, piratów, policjantów, strażaków, lekarzy, Spider-Mana, Batmana… Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Przebierańcy świetnie bawili się, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do tańca. Wszystkim zabawom towarzyszyła radość, śmiech i spontaniczna aktywność dzieci, a cały bal karnawałowy przebiegł w miłej, serdecznej atmosferze i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Podczas odpoczynku uczniowie spędzali czas w swoich salach, w których był przygotowany słodki poczęstunek.

Dziękujemy dzieciom oraz rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów. Kolejny bal karnawałowy już za rok 😉

Powiązane artykuły :