2020.02.22 Bal harcerski – Morskie Opowieści (12)
Gromada zuchowa

BAL HARCERSKI – „Morskie opowieści”

W przede dzień Dnia Myśli Braterskiej – święta przyjaźni obchodzonego w dniu 22 lutego każdego roku przez harcerzy i skautów na całym świecie odbył się hufcowy bal karnawałowy  pt. „Morskie opowieści”. W tym roku nasza gromada zuchowa była odpowiedzialna za organizację tego jakże wesołego, tanecznego i rozśpiewanego przedsięwzięcia. W piątkowe popołudnie do naszej „Dwójki” zjechało się mnóstwo piratów, syrenek, rybaków, marynarzy i innych mieszkańców mórz, gdyż tematem przewodnim było morze i wszystko z nim związane. Bal harcerski to była wspaniała zabawa zuchów, harcerzy i wędrowników, współpracujących na co dzień w Hufcu Kartuzy. Nie mogło zabraknąć pamiątkowego zdjęcia, pląsów i zabaw harcerskich, konkursów i słodkiego poczęstunku. Na zakończenie wszyscy uczestnicy balu otrzymali słodkie lizaki z dedykacją z okazji Dnia Myśli Braterskiej. To było niesamowite święto przyjaźni połączone ze wspólna harcerską zabawą. CZUWAJ!

Powiązane artykuły :