2022.06.15 Bal absolwentów (39)
Uczniowie Wydarzenia

Bal absolwentów

Dnia 15 czerwca 2022r odbył się piknik absolwentów. Rodzice postarali się o przepiękny wystrój. Dominowały dwa kolory, zielony i złoty. Wszystko zaczęło się od oficjalnego przywitania ósmoklasistów przez samorząd uczniowski i dyrektora. Następnie rozpoczęła się zabawa, czekał na nas grill, wata cukrowa, lody oraz wszelkiego rodzaju deserki.  Mieliśmy możliwości bawienia się przy muzyce, którą sami  wybieraliśmy, razem z przyjaciółmi i wychowawcami robiliśmy zdjęcia w fotobudce i przy ściance z balonów. Było to przeciągnie liny. Wygrała klasa 8c, gratulujemy. Wszyscy dobrze spędzili czas, śmialiśmy się, tańczyliśmy, zabawa była wspaniała. W imieniu wszystkich ósmoklasistów, chcielibyśmy serdecznie podziękować rodzicom, za przygotowanie pięknego wystroju, zorganizowanie atrakcji i za przepyszny poczęstunek. Dziękujemy dyrekcji za fantastyczną zabawę, naszym wychowawczyniom, które dotrzymały nam towarzystwa i bawiły się razem z nami. Dziękujemy każdemu, kto się zaangażował  w ten wyjątkowy dla nas dzień. Piknik zostanie na długo w naszej pamięci i na pewno będziemy go dobrze wspominać.

Zosia Zakrzewska, Aleksandra Klein, kl. 8a