dav
Uczniowie

Andrzejkowa nocka klas III

Z dnia 21 na 22 listopada odbyła się pełna wrażeń i atrakcji „andrzejkowa nocka klas III”. Dzieci już od samego rana rozmawiały tylko o czekającej ich nocy w szkole. W programie wieczoru znalazły się: dyskoteka andrzejkowa, tradycyjne wróżby, gry i zabawy ruchowe. Dzieci świetnie bawiły się. Tak wspominały andrzejkową noc:

-„..Nocka była super. Była dyskoteka, która trwała dwie godziny. Didżejami byli uczniowie klas starszych. Koledzy i koleżanki z klasy przygotowali różne wróżby np. o zawodach, które będziemy wykonywać w przyszłości. Podczas wróżenia było bardzo zabawnie….” – Artur, kl. IIIa

– „…Na nocce najbardziej podobał mi się film pt. „Mój przyjaciel Hachiko”, który pani włączyła nam przed snem oraz jak mojego kolegę wysmarowaliśmy pastą do zębów, gdy już zasnął. Fajne były też wróżby i jak pani zasnęła, bo mogliśmy sobie po cichu pogadać….” – Faustyna, kl. IIIa

– „…Bardzo podobała mi się nocka. Chciałam żeby trwała jeszcze. Super mi się tańczyło z przyjaciółkami. Z wrażenia nie mogłam spać, ale kiedy pani wstała to udawałam, że śpię….” – Weronika, kl. III a

-„..Nie mogłam się doczekać nocki i wreszcie nadeszła impreza. Były wróżby oraz dyskoteka. Graliśmy w różne gry planszowe. Rano było dobre śniadanie i nie chciałam iść do domu….” – Rozalia, kl. III a

-„…Najmilej wspominam dyskotekę, smaczne tosty, oglądanie bajki, no i oczywiście spanie na materacach. Było superowo….” – Nikola Sz., kl. III b

-„…Najbardziej podobała mi się bajka….” – Ksenia, kl. III b

/Wychowawcy klas III/

Powiązane artykuły :