2020 WOŚP część 2 (103)
Akcje charytatywne

28. Finał WOŚP

28. Finał WOŚP za nami, jednak emocje wciąż gorące. Warto przypomnieć, że po raz kolejny w SP2 Sierakowice funkcjonował SZTAB WOŚP, który przygotował, jak co roku szereg atrakcji na orkiestrowe święto, w tym roku był to dzień 12 stycznia 2020 r.

Ale od początku… Sztab to przede wszystkim wolontariusze, którzy byli siłą tego finału. 50 młodych, pełnych zapału i energii wolontariuszy od wczesnych godzin rannych kwestowało na terenie gminy na  rzecz zapewnienia najwyższych standardów diagnostycznych i leczniczych w dziecięcej medycynie zabiegowej. Warto zaznaczyć, że w naszym sztabie byli wolontariusze z SP w Gowidlinie, SP w Kamienicy Królewskiej, SP w Łyśniewie, SP w Tuchlinie , Szkoły Podstawowej nr 1 w Sierakowiacach, ZSP w Sierakowicach i Branżowej Szkoły I stopnia w Sierakowicach oraz my, czyli SP 2 Sierakowice. O godzinie 13:30 rozpoczął się program artystyczno- sportowy  z mnóstwem atrakcji, licytacji, pokazów i występów dla małych i dużych. Emocje sięgały zenitu i nie da się tego opowiedzieć. Zapraszamy zatem do fotorelacji z tego wydarzenia.

Efekt zbiórki to 47 606,53  MEGA KWOTA, która zasiliła konto Fundacji WOŚP. Dziękujemy raz jeszcze za wsparcie, pomoc, zaangażowanie, obecność wszystkim, którzy byli z nami podczas 28. FINAŁU WOŚP. Do zobaczenia za rok.

/organizatorzy/

Powiązane artykuły :