przygotowania WOŚP 2019 (1)
Akcje charytatywne Informacje

27. Finał WOŚP

Za nami 27. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem celem zbiórki było zebranie funduszy na zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. Mowa tu między innymi o zaawansowanych urządzeniach jak chociażby: rezonanse magnetyczne, tomografy komputerowe, aparaty do diagnostyki RTG (w tym aparaty mobilne), wysokiej klasy ultrasonografy, echokardiografy czy sprzęt endoskopowy z torem wizyjnym dla gastroenterologii.

Jak zwykle okazuje się, że Wasza solidarność i wsparcie, Drodzy Mieszkańcy, Gminy Sierakowice, pozwoliła nam pobić kolejny rekord i zebrać kwotę: 43 789,27 zł. Jest to dla nas niezwykle cenne, że nie tylko wspomagacie fundację finansowo, ale tak licznie zaangażowaliście się w przygotowanie wydarzeń, które w niedziele cieszyły nasze oko i widzów zgromadzonych na hali w SP2! Dziękujemy też za dobre słowa skierowane do nas lub wolontariuszy Sztabu Sierakowice, za obecność każdego z Was podczas występów artystycznych i zmagań sportowych – taka publiczność to skarb.

I choć forma podziękowań, może wydawać się trochę górnolotna, to świetle ostatnich wydarzeń wydaje się jak najbardziej potrzebna.

Powiązane artykuły :