2019.11.05 Zawody tenisa stołowego (5)
Konkursy Szkoła Promująca Zdrowie Uczniowie

1 miejsce SP2 w zawodach tenisa stołowego!

W dniu 5.11.2019 roku w SP 2 Sierakowice odbyły się gminne zawody w tenisie stołowym w ramach Igrzysk Dzieci i Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Naszą placówkę reprezentował zespół w składzie Maciej Wolski oraz Konrad Trepczyk w kategorii rocznika 2007 i młodsi. Oboje są uczniami klasy 6. Wyżej wymienieni uczniowie spisali się znakomicie zajmując 1 miejsce, uzyskując tym samym awans na zawody powiatowe, które odbędą się w przyszły czwartek w Miechucinie. Drugie miejsce zajęło SP1 Sierakowice, trzecie, SP Łyśniewo a czwarte SP Załakowo. Najbardziej zacięty był pojedynek SP2  z SP 1 Sierakowice, w którym to gospodarze po niezwykle zaciętej walce wygrali 3:2. Punkty w tym meczu uzyskali M.Wolski-2 oraz K.Trepczyk-1. Ozdobą całych zawodów było spotkanie singlowe M.Wolskiego z Dawidem Cyperskim z SP2 w którym dopiero 5 set, wygrany 13:11, zadecydował o końcowym wyniku i przesądził o 1 miejscu w całych zawodach.

Opiekun – Paweł  Michna

Powiązane artykuły :