Koło języka angielskiego dla klas 2

Dzień: środa
Godzina: 11.40-12.25
Sala: 16
Nauczyciel: Grażyna Węsiora

Koło sprawnościowe dla klas 2

Dzień: środa
Godzina: 11.40-12.25
Sala: 6
Nauczyciel: Anna Bendzmer

Koło twórczości dla klasy 2a

Dzień: piątek
Godzina: 8.00-8.45
Sala: 16
Nauczyciel: Joanna Antczak

Koło języka angielskiego dla klas 3

Dzień: piątek
Godzina: 11.40-12.25
Sala: 115
Nauczyciel: Anita Szczypior

Zajęcia kreatywności dla klasy 3a

Dzień: środa
Godzina: 8.00-8.45
Sala: 115
Nauczyciel: Bożena Mielewczyk

Zajęcia kreatywności dla klasy 3b

Dzień: środa
Godzina: 11.40-12.25
Sala: 117
Nauczyciel: Elżbieta Ragan

Koło kreatywności dla klasy 3c

Dzień: wtorek
Godzina: 11.40-12.25
Sala: 106
Nauczyciel: Natalia Bronk

Zajęcia kreatywności dla klasy 3d

Dzień: poniedziałek
Godzina: 11.40-12.25
Sala: 108
Nauczyciel: Izabela Stencel

Szkolne koło sportowe - Piłka koszowa dziewcząt dla klas 1-3

Dzień: środa
Godzina: 12.50-13.35
Miejsce: hala sportowa
Nauczyciel: Łukasz Nieleszczuk

SKS - Piłka koszowa chłopców dla klas 2-3

Dzień: poniedziałek i czwartek
Godzina: 14.30-16.00
Miejsce: hala sportowa
Nauczyciel: Dariusz Kolka

SKS - zajęcia z motoryki i rytmiki dla klas 3

Dzień: piątek
Godzina: 11.40-12.25
Miejsce: hala sportowa
Nauczyciel: Wioletta Kuchta

Wyjazdy na basen dla klas 0

Dzień: raz w miesiącu
Godzina: podana przed wyjazdem
Miejsce: Basen w Kościerzynie
Nauczyciel: Dorota Gierszewska, Karolina Lejk, Róża Forycka

Wyjazdy na basen dla klas 1-3

Dzień: raz w miesiącu
Godzina: podana przed wyjazdem
Miejsce: Basen w Kościerzynie
Nauczyciel: Bożena Mielewczyk, Natalia Labuda

Wyjazdy do teatru dla klas 0-3

Dzień: raz na 2-3 miesiące
Godzina: podana przed wyjazdem
Nauczyciel: Anna Bendzmer, Joanna Antczak, Ewelina Andryskowska

Mali Wolontariusze

Udział w akcjach charytatywnych we współpracy z samorządem uczniowskim i Ośrodkiem Rewalidacyjno-Wychowawczym w Szklanej w terminach uzgodnionych z tymi organizacjami.
Nauczyciel: Anna Bendzmer

Odyseja Umysłu

Termin i zostanie ustalony po spotkaniu organizacyjnym i przeprowadzonym naborze w październiku (informacja pojawi się na stronie internetowej).
Nauczyciel: Joanna Antczak, Anna Bendzmer

Gromada Zuchowa "Podniebne Ptaki"

Termin oraz miejsce zostaną ustalone z prowadzącymi i podane do wiadomości na stronie internetowej.
Nauczyciel: Żaneta Jankowska, Aleksandra Pranczk