Góra Grosza

• Termin
    18 listopada 2020 - 31 marca 2021

Towarzystwo Nasz Dom organizuje po raz 21 akcję Góra Grosza, polegającą na zbiórce polskich monet (1gr, 2gr, 5gr, 10gr, 20gr, 50gr, 1zł, 2zł, 5zł). Fundusz Góra Grosza przeznaczony jest na zakup m.in. rzeczy codziennego użytku, przedmiotów dla dzieci z domów dziecka, rodzin zastępczych. Daje również możliwość rozwijania talentu lub też dofinansowania wychowanków na progu samodzielności.

• Akcja zbierania monet w naszej szkole potrwa do 31 marca 2021 roku.
  • Bardzo proszę, segregujcie zebrane monety i umieszczajcie je w oddzielnych woreczkach lub słoikach (np. wszystkie 1gr umieszczamy w jednym woreczku, w drugim wszystkie 2gr, itd.).
  • Za udział w akcji “Góra Grosza” uczeń otrzyma punkty pozytywne.

Zachęcamy wszystkich uczniów do włączenia się w zbiórkę monet.

Organizatorzy akcji w Szkole Podstawowej nr 2 im. Józefa Piłsudskiego w Sierakowicach: Ewelina Cierocka, Marzena Garska- Bonicka, Małgorzata Kostuch