Rada Rodziców

1. Magdalena Brzeska – przewodnicząca
2. Sabina Brzeska – zastępca
3. Wróblewska Adriana – sekretarz
4. Wiesława Fularczyk – skarbnik

Komisja Rewizyjna

1. Aleksandra Damaszk – przewodnicząca
2. Małgorzata Konopacka – członek komisji
3. Elżbieta Czaja – członek komisji

Klasa 0a - wychowawca: Dorota Gierszewska

1. Iwona Mielewczyk
2. Arleta Woźniak
3. Klaudia Bulczak

Klasa 0b - wychowawca: Karolina Lejk

1. Anna Mucha
2. Beata Szweda
3. Alicja Koss

Klasa 0c - wychowawca: Róża Forycka

1. Emilia Szafran
2. Iwona Wetta
3. Karolina Penkowska-Pobłocka


Klasa 1a - wychowawca: Hanna Leszczyńska

1. Magdalena Brzeska
2. Sabina Brzeska
3. Justyna Kiedrowska

Klasa 1b - wychowawca: Aleksandra Pranczk

1. Katarzyna Białk
2. Barbara Bigus
3. Agnieszka Kowalska

Klasa 1c - wychowawca: Anita Węsierska

1. Karolina Białk
2. Anna Konopacka
3. Sylwia Dawidowska

Klasa 1d - wychowawca: Izabela Labudda

1. Aleksandra Kobiela
2. Leszek Klasa
3. Mirosława Treder


Klasa 2a - wychowawca: Joanna Antczak

1. Alicja Gosz
2. Dominika Formela
3. Agnieszka Woźniak

Klasa 2b - wychowawca: Anna Bendzmer

1. Wioletta Szczodrowska
2. Magdalena Pipka
3. Emilia Głodowska

Klasa 2c - wychowawca: Żaneta Jankowska

1. Dorota Król-Deik
2. Joanna Mielewczyk
3. Weronika Konkel


Klasa 3a - wychowawca: Bożena Mielewczyk

1. Katarzyna Miotk
2. Ewelina Cygert-Wolska
3. Julita Puzdrowska

Klasa 3b - wychowawca: Elżbieta Ragan

1. Monika Puzdrowska
2. Justyna Kiedrowska
3. Marta Skrzypkowska

Klasa 3c - wychowawca: Natalia Bronk

1. Adriana Płotka
2. Elżbieta Piotrowicz-Koss
3. Damian Konkel

Klasa 3d - wychowawca: Izabela Stencel

1. Magdalena Leyk
2. Anna Koszałka
3. Dorota Teclaf


Klasa 4a - wychowawca: Małgorzata Płotka

1. Marta Witka
2. Dorota Jelińska
3. Mirosława Kitowska

Klasa 4b - wychowawca: Wioletta Kuczkowska

1. Aleksandra Damaszk
2. Ewa Grzenkowicz
3. Jan Wróbel

Klasa 5a - wychowawca: Jolanta Śledź

1. Iwona Mielewczyk
2. Magdalena Bruniecka
3. Beata Różnicka

Klasa 5b - wychowawca: Małgorzata Kostuch

1. Adriana Wróblewska
2. Karina Wenta
3. Marek Złoch

Klasa 5c - wychowawca: Ewelina Cierocka

1. Renata Trepczyk
2. Lucyna Skrzypkowska
3. Wojciech Głodowski

Klasa 6a - wychowawca: Anna Andryskowska

1. Aleksandra Zakrzewska
2. Dorota Król-Deik
3. Barbara Teclaf

Klasa 6b - wychowawca: Eliza Piotrowska

1. Dorota Bednarek
2. Alicja Gosz
3. Michał Bruniecki

Klasa 6c - wychowawca: Jadwiga Grabowska

1. Joanna Gniba
2. Beata Grot
3. Wioleta Klasa

Klasa 7a - wychowawca: Wiesława Kuchta

1. Fularczyk Wiesława
2. Sylwia Stencel
3. Katarzyna Bielawa

Klasa 7b - wychowawca: Marzena Garska-Bonicka

1. Elżbieta Czaja
2. Danuta Wysocka
3.  Mirosława Bulczak

Klasa 8a - wychowawca: Anita Szczypior

1. Karolina Grzenkowicz-Kotłowska
2. Ewa Bulczak
3. Kornelia Grot

Klasa 8b - wychowawca: Grażyna Węsiora

1. Anita Rutkowska
2. Elwira Klinkosz
3. Paulina Dułak

Klasa 8c - wychowawca: Karina Jaroszewska

1. Małgorzata Konopacka
2. Anna Marcińska
3. Daria Stachnik-Bujak