19.05 Szkolny konkurs logopedyczny

Jedno słowo – kilka znaczeń

W kwietniu br. uczniowie klas 0 – II wzięli udział w szkolnym logopedycznym konkursie plastycznym pt. „Jedno słowo – kilka znaczeń”. Celem konkursu było rozbudzanie plastycznej i językowej twórczości u dzieci, szczególnie tych z trudnościami w mówieniu oraz prezentacja umiejętności i zdolności plastycznych. Prace były bardzo różnorodne i ciekawe. Uczniowie włożyli w swoje dzieła niewątpliwie dużo pracy. Efekty wysiłków oceniło jury wybierając laureatów konkursu.

I miejsce: Zuzanna Choszcz, kl. 0 a

II miejsce: Szymon Domaszk, kl. 0 c

III miejsce: Mikołaj Bigus, kl. I b

Wyróżnienie: Jan Konkel, kl.II a

Gratulujemy!

Udział w zajęciach logopedycznych

Szanowni rodzice!
Zajęcia logopedyczne prowadzone przeze mnie tj. Rawicką Edytę ruszają od 24.09.
Proszę o zwrot podpisanej zgody jeśli decydują się Państwo na terapię logopedyczną, w razie rezygnacji też proszę o taką informację. Czekam do czwartku na Państwa decyzje.
/Edyta Rawicka -Logopeda szkolny/

Podsumowanie akcji “Podziel się kocykiem”

W ramach akcji ” Podziel się kocykiem” zaprosiliśmy do naszej szkoły Panią Aleksandrę z Pomorskiego Ośrodka Rehabilitacji Dzikich Zwierząt Ostoja w Pomieczynie.

Pani Aleksandra opowiedziała nam o swojej pracy oraz swoich podopiecznych jakimi są jeże, sarny,  jak i różne gatunki ptaków.  Wyjaśniła nam  czym można dokarmiać zimą ptaki i dlaczego warto to robić.

W ramach zbiórki na rzecz Ostoi dzikich zwierząt przekazaliśmy  karmę dla zwierząt, środki czystości, zboża, koce, gazety i wiele innych potrzebnych rzeczy.

Serdecznie dziękujemy Uczniom i ich Rodzicom  za przyłączenie się do akcji.

gabinet-logopedy

Komunikat od logopedy

DRODZY RODZICE,

Miesiąc wrzesień to czas poświęcony na przesiewowe badanie mowy u wszystkich uczniów naszej szkoły.

Na podstawie tych badań przeprowadzona będzie pogłębiona diagnoza, a z niej wyłonione dzieci wykazujące potrzebę terapii logopedycznej.

Zapraszam do kontaktu wszystkich rodziców, którzy zainteresowani są stanem mowy oraz zajęciami logopedycznymi dla swojego dziecka.

Jestem do Państwa dyspozycji  w godzinach mojej pracy:
Poniedziałek  12:30-15:30
Wtorek 11:30-15:30