2017-flagi

Mój dom – moja flaga

Zapraszamy do udziału w Szkolnym Konkursie Fotograficznym z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

Zasady udziału w szkolnym konkursie fotograficznym „Mój dom – moja flaga” organizowanym z okazji Narodowego Dnia Niepodległości 11 listopada 2017 roku.

1. Wraz z Rodzicami na swoim domu wywieś flagę państwową z okazji Narodowego Dnia Niepodległości.
  2. Swoim telefonem komórkowym zrób sobie zdjęcie na tle domu z flagą. Możesz też poprosić o wykonanie zdjęcia kogoś z rodziny, koleżankę lub kolegę.
  3. Na zdjęciu musi być widoczna Twoja twarz, fragment domu oraz flaga państwowa.
  4. Prześlij zdjęcie mailem na adres: sp2fotokonkurs@gmail.com do 14 listopada do godz. 20:00 lub dostarcz na pamięci przenośnej do p. Adriana Klawikowskiego w szkole.
  5. Każdej nadesłanej pracy zostanie przyporządkowany kod. Z wszystkich kodów zostaną wylosowane trzy zdjęcia, których autorzy otrzymają upominki .
  6. Wszystkie zdjęcia znajdą się na szkolnej wystawie.
  7. Dodatkowo każdy uczestnik konkursu otrzyma punkty za patriotyczną postawę.

Uczcijmy ten wyjątkowy dzień w biało-czerwonych barwach narodowych!