dzień kropki 2020
Freinet Szkoła Dobrego Wychowania Szkoła Promująca Zdrowie

• • •

Ten DZIEŃ to wspaniałe święto KREATYWNOŚCI WYOBRAŹNI TALENTÓW rozwijania UKRYTEGO POTENCJAŁU celebrujące INNOŚĆ i RADOŚĆ.

• • •

Moc KROPKI pokazały nasze Dzieci z klas 1-3, angażując się w swobodne zadanie detektywistyczne – TROP KROPKĘ, które polegało na odnalezieniu w otaczającym środowisku kropek i wykonaniu im fotografii.

Przedstawiamy efekty ich działań tropiąco-porównawczych! Gratulujemy  wspaniałej wyobraźni!

Autorami fotografii są uczniowie z klasy:

1a

Małgosia Penk, Igor Stolc, Tymoteusz Lejkowski, Liliana Pionk, Filip Telega, Jana Kurowska, Jakub Mucha,

1b

Klara Cierzan

2a

Leon Bulczak, Filip Cymerman,

3a

Sonia Mayorov, Oliwier Mallek, Dawid Cyman, Dominik Goyke, Milena Wenta, Sambor Miłosz, Tosia Formela, Dawid Sildatk, Szymon Woźniak

3b

Igor Puzdrowski, Justyna Bladowska, Małgorzata Kotłowska, Mikołaj Bigus, Natalia Drężek.

A tutaj filmik, który pokazuje skąd wzięła się KROPKA:

Niech moc KROPKI będzie z nami w tym wyjątkowym roku.

/ Joanna Antczak/