Mrzycieslka poczta (2)
Akcje charytatywne Szkoła Dobrego Wychowania Szkoła Promująca Zdrowie

Marzycielska Poczta

>Przed świętami Bożego Narodzenia uczniowie klas 0 – II przystąpili do akcji „Marzycielska Poczta”. Postanowiliśmy, że napiszemy listy do wychowanków Ośrodka Rewalidacyjno – Wychowawczego w Szklanej. Wszystkie klasy przygotowały przepiękne kartki z życzeniami oraz listy dla swoich kolegów i koleżanek ze Szklanej, a nasi wolontariusze dostarczyli je podopiecznym ośrodka.
Niezmiernie się ucieszyliśmy, gdy po świętach wszystkie klasy, które przystąpiły do akcji „Marzycielska Poczta” otrzymały od wszystkich grup ze Szklanej podziękowania za przepiękne kartki oraz za słowa otuchy. Jednocześnie wychowankowie napisali kilka słów o sobie.
Takie działania uczą dzieci wielkiej wrażliwości, wiedzą, że warto dzielić się, pomagać oraz wspierać innych. Na pewno będziemy kontynuować naszą współpracę. Serdecznie pozdrawiamy.

/Opiekunowie/