Konkursy ŚN2018 Uczniowie

Sukces zerówek w konkursie “Niepodległość”

Uczniowie klas “0” przygotowali prace na konkurs “Niepodległość”, który zorganizowała firma Hasbro – największy producent ciastoliny Play-Doh. Zadaniem nauczycieli oraz dzieci było zobrazowanie tematu konkursowego pracą plastyczną z wykorzystaniem ciastoliny Play-Doh. Uczniowie wszystkich grup pracowali z wielkim zaangażowaniem a efekty ich prac można oglądać na stronie Akademia Play-Doh.

Spośród 64 prac jury wyłoniło 3 miejsca oraz 10 wyróżnień. Grupa ,,0″ C z wychowawcą Hanną Leszczyńską zajęła 3 miejsce, natomiast grupa,, 0″ A z wychowawcą Aleksandrą Pranczk wyróżnienie. Zwycięskie prace można zobaczyć na www.akademia-playdoh.pl/akademiawyobrazni,zwyciezcy,32.html Gratulujemy sukcesów i dalszych owoców pracy.