gorączka złota
Akcje charytatywne Konkursy Uczniowie

Konkurs „Gorączka Złota – Zbieracze Złota”

Od 01 marca 2018 roku do 18 maja 2018 roku trwa akcja „Gorączka Złota – Zbieracze Złota”. Polega ona na zbiórce monet groszowych. Celem akcji jest dofinansowanie akcji letniej dla najbiedniejszych dzieci z powiatu kartuskiego.

1. Wychowawca klasy wybiera osoby odpowiedzialne za zbiórkę monet w swojej klasie.
    2. Wychowawca codziennie odbiera od ucznia zebrane pieniądze i może je przekazać organizatorom konkursu (Ewelina Cierocka s.27)
    3. Każda klasa segreguje ilość monet według nominałów. Każdy nominał w swoim woreczku.
    4. Akcja kończy się 18 maja 2018 roku. Wychowawca podsumowuje zebraną kwotę i dostarcza organizatorowi.
    5. Ogłoszenie wyników na stronie internetowej i w świetlicy.
    6. Głównym organizatorem konkursu jest Zarząd Oddziału Rejonowego PCK w Kartuzach, a koordynatorem jest członek Zarządu – pani Jolanta Pluta z biura PCK w Kartuzach.

Do udziału w konkursie zapraszamy klasy IV, VII SP 2 oraz II i III gimnazjum.

/Organizatorzy/